Bager SANY SY80U bez presahu
Bager SANY SY80U bez presahu
Bager SANY SY80U bez presahu
Bager SANY SY80U bez presahu
Bager SANY SY80U bez presahu
Bager SANY SY80U bez presahu
Bager SANY SY80U bez presahu

Bager SANY SY80U bez presahu

Cenová ponuka na vyžiadanie.
  • Prevádzková hmotnosť: 8 800 kg

  • Motor: YANMAR 4TNV98CT-VSY

  • Menovitý výkon   53,7 kW / 2 100 ot./min

  • Typ podvozku: Gumový

  • Kapacita lopaty   0,28 m 3 

  • ZÁRUKA 5 ROKOV / 10 000 MTH
Výrobca:
SANY

KVALITA

Pre najväčšie zaťaženie - obzvlášť presné zvárané švy vyrobené robotom zaručujú odolnosť aj v tých najnáročnejších podmienkach.

 

 

ROZMERY

Bezpečná prevádzka v najmenších priestoroch - kompaktné rozmery stroja s krátkym chvostom umožňujú bezpečnú prácu a manévrovanie aj na extrémne obmedzených miestach.

Minimálny polomer otočné, maximálna stabilita - SANY SY80U short-tail-swing rýpadlo môže robiť svoju prácu optimálne kdekoľvek. Vďaka minimálnemu polomeru natáčania chvosta a vďaka kompaktnému zaoblenému dizajnu s krátkym chvostom sa vodič môže úplne sústrediť na svoju pracovnú oblasť bez toho, aby musel dávať pozor na chvost. Týmto spôsobom môže stroj pracovať bezpečne aj v najmenších priestoroch alebo v bezprostrednej blízkosti prekážok. To je ideálne pre úlohy v mestských častiach alebo pri terénnych úpravách. Bezpečnosť tu nebola ohrozená - aj vďaka veľkému dosahu rýpania a veľkej výške vyklápania zostáva SY80U spoľahlivo odolný.

 

SKÚSENOSTI UŽÍVATEĽA

 Maximálny komfort, maximálna produktivita - vďaka ergonomickému miestu na sedenie na odpruženom sedadle a rôznym komfortným funkciám, ako je klimatizácia a pohodlné radenie rýchlostí na páke čepele, bola kabína vodiča navrhnutá s ohľadom na
optimálny užívateľský komfort.

Komfortná kabína zóna vodiča -  Sedadlo  vodiča s vysokým operadlom sedadla ponúka vodičovi komfortné pracovisko, čím sa znižujú príznaky únavy na minimum. Umiestnenie ovládacích prvkov je ergonomicky navrhnuté - jasné a ľahko dosiahnuteľné, ktoré pomáhajú zaistiť, aby vodič mohol pri práci dosiahnuť maximálnu produktivitu.

Joysticky s 2 proporcionálnymi riadiacimi obvodmi sú tiež súčasťou štandardnej výbavy a umožňujú bezpečné a presné ovládanie stroja vrátane všetkých prídavných zariadení. Ergonomická a šikovne umiestnená ovládacia páka pre radlicu dozeru má teraz integrované aj prepínanie prevodových stupňov, vďaka čomu je prispôsobenie stroja pracovnej situácii ešte jednoduchšie a efektívnejšie.

 

KOMPONENTY

Spoľahlivý výkon - osvedčený 4-valcový naftový motor YANMAR je stredobodom elektrárne. Výkonná prevodovka zaručuje spoľahlivý výkon pri všetkých úlohách, dokonca aj v náročných pracovných podmienkach.

Určené pre dlhodobo - t pracovné osvetlenie sa štandardné LED nielen osvetliť noc ako deň, ale aj čeliť tvrdej podmienky, na ktoré sa SY80U podlieha vo svojej každodennej práci.

Spoľahlivá pohonná jednotka YANMAR spĺňa najnovšie emisné normy a je nenápadne ukrytá v zadnej časti stroja. Všetky dôležité servisné miesta sú ľahko dostupné.

Elektronické ovládanie ventilátora zaisťuje minimálnu hladinu emisií hluku a zníženú spotrebu paliva. Prispieva k tomu aj starostlivé obrábanie a robotom riadené zvary, presné na milimetre. To dáva obuvi, spojkám, spodným valčekom atď. Extrémne dlhú životnosť.

 

 

 

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť na prvom mieste - štandardné komplexné bezpečnostné prvky - od stabilných krytov valcov cez uzamykateľné ochranné kryty až po
štandardné bezpečnostné ventily.

Zvýšená produktivita vďaka bezpečnosti - f rom ROPS- a FOPS certifikované kabíny vodiča k široké zorné pole pre prevádzkovateľa štandardných bezpečnostných ventilov a uzamykateľnú ochranného krytu - za SY80U nebude rezať zákruty, pokiaľ ide o bezpečnosť. Až do najmenších detailov - dokonca aj bezpečnostné ventily a kryty valcov sú rovnako ako LED pracovné svetlá štandardne dodávané zo závodu. To platí aj pre údržbu a servis - rotujúce alebo horúce komponenty motora sú chránené proti náhodnému dotyku.

 

EKONOMIKA

Nižšia spotreba znamená väčšie úspory - to platí najmä pre spotrebu paliva. Automatické nastavenie rýchlosti zaisťuje, že rýpadlo s krátkym chvostom zostane dlhodobo hospodárne aj pri maximálnom výkone.

Šetriť každú úlohu - t on "auto nečinnosti" - funkcia zaisťuje, že spotreba paliva je minimalizovaná. To všetko bez zníženia výkonu. Hydraulický systém s detekciou zaťaženia dodáva viac hydraulického výkonu s menšími stratami. „S intuíciou“ - systém reguluje prietok a tlak podľa potreby.

Service-friendly v každom ohľade - A ll dôležité miesta pre bežnú údržbu alebo šeky sú pohodlne prístupné zo zeme. Mazacie body sú kombinované zmysluplným a ľahko prístupným spôsobom. To znamená, že pravidelné servisné práce je možné dokončiť rýchlo a bezpečne. Zvyšuje sa tak dostupnosť a životnosť strojov a zaisťuje sa dlhodobá spoľahlivá ochrana operátorov a zariadení. Kompletná hydraulická príprava pre mechanizmus rýchlej výmeny zaisťuje ľahké a nákladovo efektívne prispôsobenie rýchlospojky.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

SKUTOČNÁ PRÁCA

Rýpadlo s krátkym chvostom SY80U je prispôsobené požiadavkám náročného každodenného používania na stavbe. Predvádza svoju pôsobivú všestrannosť pri kopaní, nakladaní a drvení - a jeho obratnosť je zrejmá vďaka výkyvnému výložníku a konceptu krátkeho chvosta. Okrem kompaktného dizajnu zaujme prvotriednym výkonom, nízkou spotrebou paliva a
vynikajúcim užívateľským komfortom.

ROZMERY        
Prevádzková hmotnosť 8800 kg    
Štandardná kapacita lopaty 0,28    
Transportná dĺžka 6500 mm    
Transportná šírka 2220 mm    
Výška nad kabínou / ROPS 2550 mm    
         
MOTOR        
Menovitý výkon 53,7 kW 2100 ot./min
         
PRACOVISKO        
Max. hĺbka kopania 4535 mm    
Max. kopať dosah 7290 mm    
Min. polomer výkyvu 2435 mm    
Sila na vykopávanie lopaty ISO 72,7 kN    
Sila kopania ramena ISO 40.5 kN    
         
HYDRAULICKÝ SYSTÉM        
Max. olejový tok 1x193,2L l / min  
 
Powered by Phoca Cart